Služba obcím

Společnost Westinghouse se dlouhodobě angažuje ve zlepšování komunit, ve kterých naši zaměstnanci žijí, pracují a podnikají, a to prostřednictvím široké škály iniciativ – od práce v advokacii přes působení ve výborech neziskových organizací až po koučování v mládežnických a rekreačních programech. Rádi bychom stejného velkorysého ducha přenesli i do českých komunit, kde investujeme naše technologie.

Společnost Westinghouse má 19 poboček v Evropě, na Blízkém východě a v Africe a disponuje zdroji pro financování nové elektrárny, služeb a zajišťování paliva.

Technologie společnosti Westinghouse je základem pro více než polovinu provozovaných jaderných elektráren v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika), včetně elektráren v Belgii, Finsku, Francii, Slovinsku, Jihoafrické republice, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a Spojeném království. Díky téměř 3 000 vysoce kvalifikovaným a vyškoleným pracovníkům v celém regionu a dvěma velkým výrobním závodům na výrobu paliva ve Velké Británii a Švédsku má společnost Westinghouse zdroje, které jí umožňují poskytovat celou řadu služeb v oblasti jaderné energetiky, jaderného paliva a systémů pro nové elektrárny.

Jaderná energie je i nadále důležitým zdrojem energie v regionu EMEA. Právě společnost Westinghouse má ty správné znalosti, zkušenosti a flexibilitu, aby uspokojila vaše potřeby v oblasti servisu, paliva a návrhu řešení nových elektráren.