Provoz jaderné elektrárny na klíč

Více než 60 let zkušeností po celém světě

V oblasti provozu jaderných elektráren nikdo nerozumí tomu, co je třeba udělat pro maximalizaci jejich bezpečnosti, výkonu a životnosti tak dobře jako společnost, která se jejich výstavbou a provozem živí.

Ve společnosti Westinghouse již více než 60 let rozvíjíme své schopnosti a dovednosti v oblasti konstrukce a provozování jaderných elektráren. Tyto zkušenosti podporují a zvyšují naši schopnost poskytovat kompletní služby řízení na klíč pro jakoukoli jadernou elektrárnu na světě. Od nezbytného splnění provozních, regulačních a výrobních nařízení až po kritické výzvy maximalizace provozní marže, zvýšení výkonu a prodloužení životnosti elektrárny.

Jsme odborníci na každodenní úkoly spojené s dodávkou, skladováním a likvidací jaderného paliva, projektováním a výrobou zařízení pro manipulaci s palivem, realizací odstávek elektrárny s minimálními prostoji, dodávkou, opravou a výměnou jaderných komponent a poskytováním kompletních služeb v oblasti školení, inženýrství a automatizace.

Bezpečnost, předvídatelnost, spolehlivost a efektivní, bezstarostný výkon – můžete se spolehnout, že společnost Westinghouse splní všechny tyto sliby a vše další, co potřebujete k maximalizaci provozu vaší elektrárny.