Přední světový dodavatel

Společnost Westinghouse má celosvětové vedoucí postavení v poskytování spolehlivých řešení jaderného paliva pro zákazníky s různými technologiemi provozu elektráren po celém světě. Společnost Westinghouse stabilně dodává palivo se spolehlivostí větší než 95 procent, což je nejlepší výkon v daném odvětví. Naše obsáhlé portfolio jaderného paliva nabízí komplexní produkty a služby pro reaktory typu PWR, BWR, AGR a VVER po celém světě.

Jsme schopni dodávat po celém světě prostřednictvím našich výrobních závodů v Kolumbii, Jižní Karolíně (USA), Springfields, Velké Británii, Westinghouse Sweden AB (Švédsko) a European Fuel Group (partnerství s ENUSA).

Společnost Westinghouse dodává po celém světě inženýrské služby, palivové komponenty, speciální kovové výrobky a služby související s palivem. Služby související s uranem jsou dodávány prostřednictvím společnosti Westinghouse Electric company, Asset Management, Ltd.

Společnost Westinghouse dále rozšiřuje trh VVER podporou spolehlivých palivových produktů. Konstrukce palivových souborů WFA (Westinghouse Fuel Assembly) a RWFA (Robust Westinghouse Fuel Assembly) byly provozovány úspěšně až do zahřátí tyčí na 50 MWd/kgU.

Dalším krokem společnosti Westinghouse je vývoj palivových řešení nové generace pro reaktory typu VVER, jejichž cílem je zajistit nejlepší výkon a spolehlivost na trhu.

Další zdroje je možné nalézt na našich globálních webových stránkách: